Tapk Blokčeino Specialistu

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „learn blockchain“

Per pastaruosius metus užtikrintai didėjanti blokčeino (blokų grandinės) technologijos integracija verslo aplinkoje ir įvairiose industrijose sukūrė sparčiai augančią blokčeino specialistų paklausą. 2020 metų „LinkedIn“ platformos metinės reikalingiausių specialistų įgūdžių analizės (angl. Top Skills Report) duomenimis, blokčeino programavimo žinių turintys specialistai buvo įvertinti tarp top 10 paklausiausių, kartu su dirbtinio intelekto specialistais.

Metinis atlyginimo dydis blokčeino programavimo specialistams taipogi įspūdingas ir išlieka vienas didžiausių informacinių technologijų srityje:

blockchain developer salary base

Norėtumėte daugiau išmokti apie blokčeino veikimo principus? O gal norėtumėte tapti perspektyviu programuotoju, bet nežinote kur ir nuo ko pradėti? Jums turime sprendimą! Tai IvanOnTech akademiją internete, siūlanti platų kursų pasirinkimą anglų kalba.

Šioje akademijoje galite išmokti tokius bazinius dalykus kaip Bitkoino, Eteriumo ir pačios blokčeino technologijos veikimo principai. Jeigu norėtumėte išmokti daugiau, galite rinktis detalius ir informatyvius programavimo kursus. Programavimo kursuose galėsite įgauti didelę paklausą darbo rinkoje turinčių įgūdžių – kaip kad išmokti suprogramuoti Eteriumo išmaniuosius kontraktus ir juos pritaikyti kone bet kokioje srityje. Ir tai tik vienas iš kursų! Šios akademijos turinys yra nuolat atnaujinamas, todėl visada yra pritaikytas momentinėms kriptorinkos tendencijoms.

Pabaigus kursą gausite apie tai liudijantį akademijos sertifikatą:

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „ivan on tech academy logo“

Akademiją galite 7 dienas išbandyti nemokamai paspaudę ant žemiau esančio paveikslėlio:

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „ivan on tech academy logo“